Сертификат
travizaporoja@gmail.com travizap.manager@gmail.com
tutunikvasiliy
+38 (061) 228-05-01 +38 (067) 610-69-12 (13)
  • vk
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
  • YouTube

Лікарські трави Запоріжжя ТМ

Ми пропонуємо Вам найкращі лікарські рослини України, що виросли і зібрані в екологічно чистих умовах.

Наша компанія створена в 2011 році. На даний момент ми спеціалізуємося на вирощуванні лікарських рослин, їх заготівлі в дикорослому вигляді, виробництві фіточаїв, а також в розробці і виробництві обладнання для роботи з лікарськими рослинами. Маючи багаторічний досвід роботи, ми знаємо наскільки важлива якість продукції, тому робимо все для того, щоб максимально задовольнити потреби наших клієнтів.

У дикорослому вигляді заготовлюється близько 100 культур. У цьому нам допомагають наші постійні партнери - заготівельники лікарської сировини і фермери, які вирощують трави на ділянках своїх господарств. Всі знаходяться в екологічно чистих регіонах України по різні боки Дніпра. Дотримуючись якості продукції, ми вимагаємо від своїх постачальників відповідності сировини нормативним документам за всіма показниками.

Нашими клієнтами є як великі, так і дрібні фармацевтичні компанії України, фітоцентри, магазини, інтернет-магазини. Крім того, в 2013 році ми вийшли на зовнішні ринки і експортуємо свою продукцію в країни Європи.

Постійно покращуючи і модернізуючи технологічний процес виробництва лікарської сировини, ми винайшли і виготовили кілька видів обладнання. В першу чергу, це жатка для збору квіток ромашки лікарської РМ1,7. Окрім цього, виробляємо ручні совки для збору ромашки та календули, а також постійно розробляємо нові види обладнання.

Своїм клієнтам ми пропонуємо співпрацю в сфері оптових поставок рослинної лікарської сировини, а також фіточаї і трав'яні збори, ну і, звичайно, обладнання для роботи з лікарськими рослинами.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці!