Сертификат
travizaporoja@gmail.com travizap.manager@gmail.com
tutunikvasiliy
+38 (061) 228-05-01 +38 (067) 610-69-12 (13)
  • vk
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
  • YouTube
Головна / Корисна інформація / Консультаційна лінія

Консультаційна лінія

РЕКЛАМА: ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШІ СТОРНІКИ В Linkedin, Google+, Facebook, Twitter, YouTube, ВКонтакте. БАГАТО ЦІКАВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ПОКУПКИ, ПРОДАЖУ РОСЛИННОЇ ЛІКАРСЬКОЇ СИРОВИНИ, ЇЇ ЗАСТОСУВАННЮ, ВИРОЩУВАННЮ ТА ЗАГОТІВЛІ.

До ваших послуг:
1. Кваліфіковані консультації та практична допомога по вирощуванню лікарських культур (алтей лікарський, кмин піщаний, валеріана лікарська, козлятник лікарський, м'ята перцева, нагідки, подорожник великий, ромашка лікарська, ехінацея пурпурова, причепа трироздільна, чорнушка дамаська, шавлія та ін).
2. Консультативна допомога по створенню інфраструктури виробництва лікарської рослинної сировини із застосуванням енергозберігаючих технологій і мінімізації ручної праці.
3. Інформаційне забезпечення вдосконаленими агротехнічними рекомендаціями і технологічними картами з вирощування лікарських рослин, які дозволяють отримати підвищення врожаю на 15-25% в порівнянні з існуючими та забезпечити належну якість сировини.
4. Визначення перспективних для вирощування лікарських культур і адаптація агротехнічних заходів до конкретно взятих регіонах і грунтово-кліматичних умов.
5. Техніко-економічне обґрунтування (бізнес-карти) технологій виробництва лікарської сировини, адаптованих до матеріально-економічних можливостей виробництва.
6. Впровадження Системи управління якістю у виробництві АРС відповідно до європейських вимог GACP.
7. Розробка нормативної документації на лікарську сировину і продукти переробки ЛРС.

З усіх питань можна звертатися щоп'ятниці з 14.00 до 16.00 години:

+38 (067) 993-64-54

travizaporoja@gmail.com