Сертификат
travizaporoja@gmail.com travizap.manager@gmail.com
tutunikvasiliy
+38 (061) 228-05-01 +38 (067) 610-69-12 (13)
  • vk
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
  • YouTube

Чабрець, трава

Застосування: завдяки високому вмісту в рослині цілющого ефірного масла, його успішно застосовують в медицині для лікування бронхітів, легеневих захворювань, інфекційних запалень кишечника. Особливо корисний чебрець при захворюванні астмою. Також він є високоефективним потогінним засобом, що робить його дуже корисним при грипі, застуді і нежиті. Настій чебрецю приймають люди, які страждають безсонням, тому що він регулює діяльність нервової системи людини. Ароматний і смачний чай з цього чудо-зілля дуже корисно пити вранці, так як він - хороший природний стимулятор. Він дуже корисний дітям, які страждають від недокрів'я. За допомогою чебрецю усувається бродіння в кишечнику, знімаються симптоми метеоризму. Тому відвари і настої з нього корисно приймати, щоб нормалізувати травлення, особливо при вживанні важкої і жирної їжі. Використовують чебрець і зовнішньо, показанням для цього можуть бути артрит і ревматизм. Також його настій застосовують для приготування різноманітних примочок і компресів, для виготовлення мазей при шкірних захворюваннях. У народній медицині настій з квіток чебрецю використовують для лікування від алкогольної залежності, так як він має особливість викликати стійку відразу до спиртного.

Спосіб приготування: до 2 ст. ложок висушеного подрібненого чебрецю додайте 1 станкан води і все прокип'ятіть 1 хв., настоювати потрібно 60 хв. в нехолодну місці, потім процідити. Приймають по половині склянки кілька разів на день.

Протипоказання: не можна застосовувати препарати, вироблені на його основі, особам, які страждають кардиосклерозом, аритмією, атеросклерозом судин головного мозку. Через високий вміст в складі трави тимолу, її не можна застосовувати при хворобах нирок і печінки. З великою обережністю цією травою слід лікуватися вагітним.