Сертификат
travizaporoja@gmail.com travizap.manager@gmail.com
tutunikvasiliy
+38 (061) 228-05-01 +38 (067) 610-69-12 (13)
  • vk
  • facebook
  • twitter
  • googleplus
  • linkedin
  • YouTube

Розторопша, плоди

Застосування: в результаті досліджень і експериментів були доведені захисні дії розторопші при хронічному отруєнні хлоркою, висока ефективність при жировій дистрофії печінки, при гепатитах і цирозі печінки, викликаних алкоголем, ліками, токсинами, радіацією. На даний момент розторопша плямиста широко застосовується при харчових отруєннях, хронічній інтоксикації (алкогольній, наркотичній, хімічній), при токсикозах у вагітних, при придбаних імунодефіцитах і СНІД, цукровому діабеті, ожирінні, при зниженні зору, для зниження ризику серцево-судинних захворювань, при варикозі, для профілактики інфарктів, інсультів та ін. Її застосовують також для очищення печінки, крові і всього організму від токсинів, радіації, після проходження курсу хіміотерапії або променевої терапії.

Спосіб приготування: 2 ст. ложки подрібнених насінин залити 0,5 л. окропу і настояти на ніч. Приймати по 3/4 склянки 3 рази на день.

Протипоказання: як таких протипоказань при прийомі розторопші не зафіксовано. Але під час лікування, деякий час, можуть виникнути невеликі болі в області печінки, особливо якщо раніше ви її не приймали і організм до неї не звик. При наявності каменів в жовчному міхурі або проходах, слід починати з малих доз, а краще лікування проводити під наглядом лікаря. Також розходяться думки фахівців з приводу прийому її вагітним жінкам.