Сертификат
travizaporoja@gmail.com travizap.manager@gmail.com
tutunikvasiliy
+38 (061) 228-05-01 +38 (067) 610-69-12 (13)
 • vk
 • facebook
 • twitter
 • googleplus
 • linkedin
 • YouTube
Головна / Постачальникам

Постачальникам

Запрошуємо до співпраці заготівельників рослинної лікарської сировини з усіх куточків країни, а також фермерські організації, які мають бажання і можливість вирощувати лікарські рослини. Фахівці нашої компанії будуть надавати допомогу в процесі заготовки або вирощування рослин на всіх етапах технологічного процесу. Крім того з вересня 2014 року на сайті заробила консультаційна лінія, на якій фахівці компанії допоможуть підібрати оптимальну культуру під Ваші умови, складуть технологічний процес вирощування, напишуть бізнес-план.

На сторінці "Календар збору лікарських рослин" Ви зможете ознайомитися з оптимальними періодами заготовки різних лікарських рослин. Календар постійно оновлюється силами і знаннями досвідчених заготівельників, тому якщо у Вас виникне бажання поділитися інформацією про періоди заготівлі лікарських рослин зі свого досвіду, пишіть на пошту travizaporoja@gmail.com. Ваша інформація обов'язково враховуватиметься.

Умови роботи дуже прості:

 1. Узгодження переліку сировини, а також можливої ​​кількості.
 2. Укладення договору поставки.
 3. У процесі заготовки і перед поставкою кожної партії сировини постачальник зобов'язаний надати зразок для аналізу.
 4. За результатами аналізу зразка поставка або підтверджується, або відкидається. Виключно на цьому етапі постачальник може виправити деякі недоліки, наприклад, досушити сировину або витягти органічні домішки.
 5. Поставка.
 6. Оплата.

Ми дотримуємося того, що:

 1. Лікарська сировина повинна відповідати вимогам нормативного документа за всіма показниками.
 2. Не допускається застосування отрутохімікатів при вирощуванні, а також заготівля рослин в місцевостях з індустріальним забрудненням.

Фахівці нашої компанії постійно відвідують місця заготовок і вирощування, бази заготівельників, дають рекомендації по збору сировини.

За усіх питань звертайтеся:

+38 (067) 993-64-54, +38 (061) 228-05-01

travizaporoja@gmail.com


Крім того, у нас є спеціальна пропозиція щодо закупівлі рослинної лікарської сировини для жителів Запорізької області України. Подробиці за телефоном:

+38 (067) 610-69-10

Ви зможете завантажити перелік сировини, що закупається, поточну потребу, а також анкету для нових постачальників за посиланнями нижче.